8 noteikumi kā izveidot dārzu Fen-šui stilā
Kāpēc nepieciešams dārzs fen-šui stilā?
Daba mums piepilda ar enerģiju, dod spēku dzīvot un priecāties par katru jaunu dienu. Bet ikdinas steigā mēs aizvien attālinamies no dabas, arvien vairāk, pavadot laiku ofisos un telpās. Atjaunot dabas enerģijas plūsmu mūsos, mes varam ar seno ķīniešu zinātni - fen-šui. Tiem, kas jau izmanto šos fen-šui principus telpās, mes izstāsim kā tos pielitot dārzā.
8 noteikumi kā izveidot fen-šui stilā dārzu:
1. Visiem dārza elementiem jaizskatās dabiski, ta it kā tie tur atradušies vienmēr.
2. Augsti koki, augi, krūmi jācenšas novietot, kur stūros, nevis pa vidu, jo pavidu japaliek tukšākam.
3. Dārza centrs simbolizē slavu. Tur novietojiet arku, aplieciet to ar puķēm, apstādiet, un tā jums aktivizēs veiksmes enerģiju.
4. Daudziem patīk dārzu veidot simetriskām, taisnam līnījām, bet pēc fen-šui pēc iespējas tasinās līnijas neveido.
5. Celiņus nevajag veidot gar stūriem, jo fen-šui noteikumi nosaka, ka tadejādi, izjauksiet labās enerģijas plūsmu. Izvēlaties plūstošas linijas celiņiem un puķu dobēm.
6. Dārzu veidojot, parasti visus augus gribas iestādīt pa stādu augumiem, bet fen-šui noteikums- censtiem pec iespējas stādīt pēc dažadiem garumiem, jo tas uzlabo enerģijas plusmu.
7. Kreisais puses dārza stūris atbild par labklajību un pārticību, tāpēc iestādiet tur sarkanas vai zilas puķes.
8. Labās puses dārza stūris atbild par ģimenes laimi, tāpēc te nepieciešams stādīt baltus, roza un sarkanus ziedus.
Šie ieteikumi būs noderīgi tiek, kas mīl paši veidot savu darzu un interesējas par fen-šui iespējām. Ja dizains dārzā un mājas interjers ir fen-šui stilā, tad Jūs daudz atrāk spēsiet sasniegt dzīvē sev vēlamo.